Sada E2C keramika a sklo(easy to clean efekt) povrchová nanotechnológia :

Sada zušľachtenia E2C pre povrch skla a keramiky (ľahko udržiavateľné povrchy)je vhodná na zušľachtenie hlavne kupeľňových a sanitárnych predmetov, na sklenené a keramické plochy. Nevhodné pre acryl a plast.plochy!

Po zušľachtení keramických povrchov už nemusíte používať nasledujúce mesiace na ďalšie čistenie a údržbu agresívne čistiace prostriedky s abrasívnymi časticami, ktoré môžu poškriabať povrch ani iné metódy. Postačí IBA čistá voda a vlhká utierka bez chĺpkov, resp.papierová utierka. Doba trvácnosti zušľachtenia povrchov je na 1 rok!!! Zároveň nepoužívaním dodatočnej chémie šetríte svoje peniaze, svoj čas a námahu a nezaťažujete životné prostredie.

Vhodné pre: sklenené a keramické plochy v domácnosti, umývadla, toalety, obklady, sklenené sprch.kabíny, vonkajšie sklenené plochy a okná... Nevhodné pre plasty a kovy, sklokeramické varné dosky, mramor, terrazo a prírodný kameň. Ak zušľachťujete nové čisté keramické a sklenené povrchy, môžete ihneď použiť náš čistič E2C, opláchnuť a začať okamžite zušľachťovať povrch.

porovnanie1

Ako dôkaz absolútnej nepriľňavosti nečistôt a vodného kameňa na sklenených a keramických povrchoch sme na sklenenej ploche v druhej (strednej) tretine zušľachtili sklenený povrch (stredná čast)porovnanie2

Výsledok na vedľajšom obrázku po naliatí hustého minerálneho roztoku alebo hlinenej znečistenej vody na plochu preukázal, že povrch zušľachtený nanovrstvou v strednej časti skla vykazuje silnú redukciu prichytávania nečistôt až o 95% a voda z jeho povrchu odperluje, dochádza k silnej redukcii usádzania vodného kameňa-„s malým rozdielom“ trvácnosť nanovrstvy po dobu až 1 roka! Geniálne! Motto : „Včera sa čistilo, dnes sa zušľachťuje“priklad2

Príklad 2: Na klasickej sklenenej a keramickej ploche sa časom bežne usadí vodný kameň a nečistoty, ktoré sa ťažko a namáhavo odstraňujú škrabaním, s použitím agresívnej abrasívnej chémie atď.
priklad2

Odstránenie vodného kameňa a nečistôt z povrchu skla a keramiky a ďalšia následná údržba povrchu po dobu niekoľkých mesiacov až 1 roka sa vykonáva iba čistou vodou s 80% úsporou čistiacich prostriedkov. Easy 2 clean efekt bez vytvárania tiahlých vodných máp na povrchu (vytvoria sa kvapky vďaka zvýšeniu povrchového napätia kvapaliny, ktoré veľmi ľahko odstránime vodou), a zároveň zabránime korózii skla. Motto:“ Včera sa čistilo, dnes sa zušľachťuje“
Toto sú len niektoré príklady využitia NANO H&C produktov povrchovej nanotechnologie. Naše vývojové portfólio obsahuje cca 100 hi-tech nanoproduktov na báze nanotechnológie, ktoré v priebehu pár rokov zmenia a ovplyvnia rôzne oblasti hospodárstva aj v SR.
Nanotrading s.r.o ....od vývoja po hotový produkt,zmeníme spolu čiernobiely svet